fredag 22. juli 2011

Noe nytt til huset

Siden vi flyttet inn i huset for 2 år siden har vi ikke kjøpt så mye nytt. Derfor så jeg mitt snitt til å handle litt nå. Kjøkkenet er under rekonstruksjon (skal bytte dører på overskapene), og jeg fikk derfor blod på tann. Veien til Ikea er meget kort!

Resultat:



Det er altså stolene som er nye;)

Jeg er litt usikker på hvor bra bildene ble, da skjermen på pcen er mikroskopisk, derfor turde jeg ikke laste opp så mange. Måå ha en ny pc snart! Er et halvt år siden den forrige røk, og må jo virkelig si at det ikke er helt den samme data opplevelsen med denne lille fise-pcen;)

Vel, tilbake til Ikea. Her ble det handlet litt avhvert. Og ikke bare litt heller men mye greier, så jeg styrer fælt på med montering i disse dager. Utrolig hva man får gjort aleine i huset. Resten av familien er nemlig i Eidfjord på ferie, mens jeg shiner opp her hjemme. Neste helg og helgen etter der igjen er det Øisteins tur å få noen dager for seg selv, da skal han på sykkeltriatlon og sykkelløp. Så jeg får nyte dagene litt her hjemme før de er tilbake på søndag.

Nå er det på tide å skru videre! Har et par nattbord å gå løs på;)
Ha en super dag videre folkens!

3 kommentarer:

  1. Kjempefine var de, grattis :) Likte den mørke veggen bak.
    Kos deg med montering og god helg.
    klæm

    SvarSlett
  2. De var fine, og jeg bare elsker kjøkkenet ditt med den flotte veggen.

    SvarSlett
  3. Det kjøkkenet ditt er så flott! :)
    De var forresten veldig fine...

    KLEM til deg

    SvarSlett